• Квалитет

  Квалитет

  Одличен квалитет, прв клиент, континуирано подобрување

 • Сертификат

  Сертификат

  Спроведување на ISO9001: 2008 ISO14000 систем за контрола на квалитет

 • Производител

  Производител

  20 години професионална производител на целиот спектар на акустична компоненти.

Избрана Производи

SANCO Електроника копродукции, ООД . was created in 1993 with one mission in mind to delivery competitive products that exceed customers’ expectations. Providing acoustic devices, from primitive Buzzer such as Piezo Ceramic Element, Buzzer & Transducer, Siren & Alarm, and Speakers to high tech SMD type sounder for customers worldwide.

Нашите производи се широко се користи во електрични апарати, компјутери, безжични телефони и алармни системи итн ... Поддржан од страна на професионални инженери и напредни Б & K 2.012 аудио анализатор и ISO9001, QS-9000 и 3 ~ 5millionpcs месечно производство способност ,, ние се обезбеди најдобар квалитет на производи и конкурентни цени и брза испорака ...

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион