• cilësi

  cilësi

  Excellent quality, konsumatorit të parë, përmirësimin e vazhdueshëm

 • certifikatë

  certifikatë

  Zbatuar ISO9001: 2008 ISO14000 sistemit të kontrollit të cilësisë

 • prodhues

  prodhues

  prodhues 20 vjet profesionale të gamë të plotë të komponentëve akustike.

Produkte Featured

SANCO Electronics Co, Ltd . was created in 1993 with one mission in mind to delivery competitive products that exceed customers’ expectations. Providing acoustic devices, from primitive Buzzer such as Piezo Ceramic Element, Buzzer & Transducer, Siren & Alarm, and Speakers to high tech SMD type sounder for customers worldwide.

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në pajisje elektrike, kompjutera, telefona pa tela dhe sistemet e alarmit etj ... Mbështetur nga inxhinier profesional dhe të avancuar B & K 2012 Analizues audio & ISO9001, QS-9000 & 3 ~ 5millionpcs aftësive mujor të prodhimit ,, Ne siguroj produkte të cilësisë më të mirë dhe çmimet konkurruese dhe të ofrimit të shpejtë ...

Lexo më shumë

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit